پارس جیم تنها سیستم هوشمند ارائه برنامه تمرین و رژیم های غذایی!

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استفاده از رژیم و برنامه های تمرین علمی و کاربردی در جهت بهبود تناسب اندام و سلامت در جامعه امروزه بسیار فراگیر شده است. با وجود این رویکرد مثبت هنوز مشکل دسترسی به متخصصان و یا نداشتن فرصت برای مشاوره از مهمترین مسائلی میباشد که در این بین قابل ملاحظه میباشند. بر اساس همین مشکل بوده که متخصصان نرم افزار در سالیان اخیر اقدام به طراحی انواع سیستمهای هوشمند  نموده اند. با پیشرفت تکنولوژی در واقع استفاده از متخصصان نیز سهل تر شده است... البته نه در همه جا!

در سالهای اخیر سیستم های هوشمند ارائه برنامه های تمرین و رژیم های غذایی به صورت اپلیکیشنهای متعدد ارائه گردیده اند. اغلب این سیستم ها بر اساس تکنولوژی های نرم افزاری طراحی شده اند و کمتر در آن اصول علمی و ورزشی رعایت شده اند. البته برخی از سیستم های حرفه ای در دنیا در بستر وب پیاده سازی شده که دارای کارایی بالایی بوده و اصول علمی نیز در برنامه های آن به خوبی رعایت شده اند. در این بین هنوز سیستم هوشمندی در کشور ما پیاده سازی نشده بود تا نیاز کاربران فارسی را برطرف نماید. سیستم پارس جیم برای اولین بار به زبان فارسی در کشور در بستر وب پیاده سازی شده است. در این سیستم که از به روز ترین تکنولوژی های نرم افزاری استفاده شده است کلیه اصول علمی با نظارتمتخصصان در سطوح دانشگاهی در این سیستم رعایت گرید.

در حال حاضر سیستم پارس جیم به صورت هوشمند برنامه هایی شامل: رژیم کاهش وزن، رژیم افزایش وزن و  برنامه بدنسازی  را ارائه میدهد. در این سیستم کاربر قادر خواهد بود تا از ارزیابی پیشرفته در جهت بررسی وضعیت بدنی خود استفاده نماید.

آموزشهای مختلف ورزشی به عنوان مکملی گرانبها در کنار این سیستم به صورت مجازی قرار داده شده است که باعث برتری آن حتی نسبت به نمونه های خارجی خود شده است.

نحوه استفاده: استفاده از این سیستم برای روزهای محدود رایگان میباشد و بعد از این مدت کاربر میتواند با پرداخت حداقلی اشتراک ماهیانه و یا سالیانه تهیه نماید.

استفاده از این سیستم برای همه کاربران و حتی مربیان عزیز توصیه میشود. مربیان محترم میتوانند با استفاده از این سیستم برنامه مناسب برای شاگردان خود به صورت نامحدود تهیه نمایند.

مشاهده امکانات پارس جیم

ثبت نام در پارس جیم

پنلها

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

 

دریافت یک برنامه بدنسازی از پیشرفته تا مقدماتی

13 مرداد 1397

استفاده از یک برنامه علمی و کاربردی در  بدنسازی میتواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود. همچنین عدم وجود یک برنامه کاربردی و علمی میتواند باعث سرخوردگی در...

مراحل طراحی یک رژیم اختصاصی

12 مرداد 1397
مراحل طراحی یک رژیم اختصاصی

امروزه بسیاری از افراد به دنبال دریافت یک رژیم غذایی برای رسیدن به وزن دلخواه خود میباشند. اگرچه طراحی یک رژیم نیاز به تخصص بالایی دارد ولی دانستن مراحل طراحی...

رژیم + برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی دریافت فوری

دریافت کد تخفیف 100 درصدی

آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن

برای دریافت کد تخفیف نام و ایمیل خود را وارد نمائید. کد تخفیف و نحوه استفاده برای شما ایمیل میشود

نام خود را وارد نمائید
ایمیل خود را وارد نمائید
Invalid Input