استفاده از یک برنامه علمی و کاربردی در  بدنسازی میتواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود. همچنین عدم وجود یک برنامه کاربردی و علمی میتواند باعث سرخوردگی در کسب نتیجه و شاید هم آسیب های جدی در بدن گردد. امروز قصد داریم تا سرویسی را به شما معرفی نمائیم که بر اساس تکنولوژی هوش مصنوعی و به صورت رایگان بهترین برنامه بدنسازی را به شما ارائه میدهد. این سیستم برای اولین بار در کشور توسط اساتید خبره علوم ورزشی در سطح دانشگاهها در وب سایت پارس جیم طراحی و پیاده سازی شده است. برای استفاده از این امکانات به رایگان (استفاده برای مدت محدود رایگان است) مراحل زیر را اجرا نمائید:

مرحله اول: ثبت نام در سیستم

به وب سایت پارس جیم مراجعه نمائید و فرم ثبت نام را تکمیل نمائید

امروزه بسیاری از افراد به دنبال دریافت یک رژیم غذایی برای رسیدن به وزن دلخواه خود میباشند. اگرچه طراحی یک رژیم نیاز به تخصص بالایی دارد ولی دانستن مراحل طراحی یک رژیم استانداد برای هر فردی که میخواهد از این رژیم ها استفاده نماید میتواند مفید و پرفایده باشد. بگذارید در این مقاله به اختصار این مراحل را توضیح دهیم

شنبه, 06 مرداد 1397 12:05

فیت پارس چیست

نویسنده:

فیت پارس یک مرکز آموزش از راه دور بر پایه یادگیری الکترونیکی است که آموزشهای علم تمرین، مکمل و تغذیه ورزشی را در اختیار داوطلبان قرار میدهد. استفاده از این سیستم به صورت رایگان و تجاری بوده و داوطلبان میتوانند با شرکت در دوره های آموزشی آن به غنای علمی خود اضافه نمایند. این مرکز تنها مرکز فارسی آموزشی علم تمرین میباشد که میتواند گواهی از انجمن AESA را در پایان در اختیاز شرکت کنندگان قرار دهد.

برای آشنایی نحوه استفاده از این وب سایت میتوانید فیلم زیر را مشاهده نمائید و یا از طریق این لینک وارد راهنمای آن سایت شوید.

وب سایت فیت پارس

 


 

 

 

پارس جیم چیست؟

داشتن یک برنامه در بخش تمرین و تغذیه یکی از چالشهای همیشگی افراد مختلف جامعه میباشد. بسیاری از افراد به دلیل مشغله زیاد و یا دوری مسافت و یا نداشتن متخصص در اطراف خود مجبور میشوند تا به صورت غیر اصولی به اجرای تمرین یا رژیم های مختلف بپردازند. این وب سایت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته برنامه نویسی قادر خواهد بود تا بهترین برنامه تمرین و مناسب ترین رژیم را به کاربر ارائه کند. همچنین آموزشهای مختلف تمرین سایر ابزارهای موجود در این مسیر یاریگر کاربران خواهد بود.

برای استفاده از پارس جیم اینجا را کلیک نمائید

 

 

یکی از پر توجه ترین سوالاتی که امروزه با آن مواجه هستیم دور کمر مناسب برای هر فرد است؟ آیا جواب علمی برای پاسخ به این سوال وجود دارد یا خیر؟ باید به علاقمندان تناسب اندام بگوئیم بله جواب کاملا علمی و کاربردی بر اساس قواعد تناسب اندام و زیبایی به این سوال وجود دارد. بر اساس روش WHR باید شما با اندازه گیری دور باسن و دور کمر پاسخ خود را بیابید. نیاز نیست تا شما محاسبات پیچیده ای را انجام دهید. تنها کافی است تا اندازه هایی که سایت از شما میخواهد را در فیلدهای مربوطه قرار دهید تا محاسبات توسط نرم افزار انجام شود! برای شروع بر روز گزینه بعدی کلیک نمائید. برای انجام تست به یک متر خیاطی یا مشابه نیاز خواهید داشت!

 

آغاز آزمون

 

 

استفاده از رژیم و برنامه های تمرین علمی و کاربردی در جهت بهبود تناسب اندام و سلامت در جامعه امروزه بسیار فراگیر شده است. با وجود این رویکرد مثبت هنوز مشکل دسترسی به متخصصان و یا نداشتن فرصت برای مشاوره از مهمترین مسائلی میباشد که در این بین قابل ملاحظه میباشند. بر اساس همین مشکل بوده که متخصصان نرم افزار در سالیان اخیر اقدام به طراحی انواع سیستمهای هوشمند  نموده اند. با پیشرفت تکنولوژی در واقع استفاده از متخصصان نیز سهل تر شده است... البته نه در همه جا!

در سالهای اخیر سیستم های هوشمند ارائه برنامه های تمرین و رژیم های غذایی به صورت اپلیکیشنهای متعدد ارائه گردیده اند. اغلب این سیستم ها بر اساس تکنولوژی های نرم افزاری طراحی شده اند و کمتر در آن اصول علمی و ورزشی رعایت شده اند. البته برخی از سیستم های حرفه ای در دنیا در بستر وب پیاده سازی شده که دارای کارایی بالایی بوده و اصول علمی نیز در برنامه های آن به خوبی رعایت شده اند. در این بین هنوز سیستم هوشمندی در کشور ما پیاده سازی نشده بود تا نیاز کاربران فارسی را برطرف نماید. سیستم پارس جیم برای اولین بار به زبان فارسی در کشور در بستر وب پیاده سازی شده است. در این سیستم که از به روز ترین تکنولوژی های نرم افزاری استفاده شده است کلیه اصول علمی با نظارتمتخصصان در سطوح دانشگاهی در این سیستم رعایت گرید.

در حال حاضر سیستم پارس جیم به صورت هوشمند برنامه هایی شامل: رژیم کاهش وزن، رژیم افزایش وزن و  برنامه بدنسازی  را ارائه میدهد. در این سیستم کاربر قادر خواهد بود تا از ارزیابی پیشرفته در جهت بررسی وضعیت بدنی خود استفاده نماید.

آموزشهای مختلف ورزشی به عنوان مکملی گرانبها در کنار این سیستم به صورت مجازی قرار داده شده است که باعث برتری آن حتی نسبت به نمونه های خارجی خود شده است.

نحوه استفاده: استفاده از این سیستم برای روزهای محدود رایگان میباشد و بعد از این مدت کاربر میتواند با پرداخت حداقلی اشتراک ماهیانه و یا سالیانه تهیه نماید.

استفاده از این سیستم برای همه کاربران و حتی مربیان عزیز توصیه میشود. مربیان محترم میتوانند با استفاده از این سیستم برنامه مناسب برای شاگردان خود به صورت نامحدود تهیه نمایند.

مشاهده امکانات پارس جیم

ثبت نام در پارس جیم

پنلها

 

امروز بسیاری از افراد از خستگی مفرط و بی حالی رنج میبرند. برای این مشکل دلائل مختلفی وجود دارد و تنها در صورتی میتوان مشکل را برطرف نمود که دلیل آن را نیز بدانیم. عمده این خستگی ها ناشی از تغییرات فصول، غلظت خون، کمبود ویتامین ها و مواد معدنی و شاید هم بیماری ها باشد.  یکی از بیماری هایی که میتواند باعث خستگی مفرط باشد دیابت است. بسیاری از افرادی که بدن آنها درگیر این بیماری میباشد شاید خودشان نیز از این وضعیت باخبر نباشند ولذا لازم است تا همه بزرگسالان برای بررسی وضعیت خود به مراکز درمانی مراجعه نمایند و با چند آزمایش ساده از وضععیت سلامتی خود مطلع شوند.

 

دریافت یک برنامه بدنسازی از پیشرفته تا مقدماتی

13 مرداد 1397

استفاده از یک برنامه علمی و کاربردی در  بدنسازی میتواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود. همچنین عدم وجود یک برنامه کاربردی و علمی میتواند باعث سرخوردگی در...

مراحل طراحی یک رژیم اختصاصی

12 مرداد 1397
مراحل طراحی یک رژیم اختصاصی

امروزه بسیاری از افراد به دنبال دریافت یک رژیم غذایی برای رسیدن به وزن دلخواه خود میباشند. اگرچه طراحی یک رژیم نیاز به تخصص بالایی دارد ولی دانستن مراحل طراحی...

رژیم + برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی دریافت فوری

دریافت کد تخفیف 100 درصدی

آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن

برای دریافت کد تخفیف نام و ایمیل خود را وارد نمائید. کد تخفیف و نحوه استفاده برای شما ایمیل میشود

نام خود را وارد نمائید
ایمیل خود را وارد نمائید
Invalid Input